חקירות פרטיות

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות מבוצעות באמצעות חוקר פרטי ממשרד בעל רישוי מתאים ממשרד המשפטים.
כל חקירה מחייבת מיומנות ספציפית בהתאם לתחום שבו עוסקת. לדוגמא – חקירות פרטיות בתחום של מרמה והונאה דורשת מומחיות ספציפית והבנת נתונים חשבונאיים. חקירות פרטיות מחייבת הבנה רבה בטבע האדם ואינטליגנציה רגשית גבוהה.
מיקום החקירה ותנאי השטח נלקחים בחשבון גם כן בבניית המחיר שיחייב חוקר פרטי את הלקוח. חוקר פרטי המבצע חקירה בבני ברק בשכונה חרדית נדרש לכישורים שונים מחוקר פרטי המבצע חקירה בראשון לציון, חולון או רמלה.

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות

ולמרות שמדובר בעבודה רבה ובמקצועיות ונאמנות אין סופית ללקוח תוך לקיחת סיכונים אישיים לא פשוטים, המחירים אינם בשמיים.

חוקר פרטי המבצע חקירה בתחום הבגידות למשל נדרשים לכישורים ייחודיים, לאמצעים טכנולוגיים מסויימים ולאישיות מיוחדת. מאידך, חוקר פרטי המבצע חקירה בתחום הפלילי נדרש לכישורי הסתגלות גבוהים ולנאמנות לחברה בה הוא פועל, לחוסן נפשי אישי והבנת הלך המחשבה של הגורמים הפליליים עמם הוא בה במגע במסגרת החקירה.

מתוך כך ניתן להבין כי חוקר פרטי נחשף לעיתים לסיכונים מקצועיים ברמות שונות על פי סוג החקירה המתבקשת. לעיתים לא ניתן לאמוד את הסיכון שחוקר פרטי חשוף אליו עם התחלת החקירה והפרטים מתבררים במהלכה. חוקר פרטי יכול להעריך כיצד תתחיל החקירה אך אינו יודע כיצד היא תסתיים !

משרד חקירות דיטקט מפעיל חוקרים ובלשים מקצועיים המתמחים במגוון סוגי חקירות בארץ ובחו"ל. פנו למשרדינו היום לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא התחייבות.

  • שעת מעקב | 300-350 ש"ח לשעה. בנוסף עלות של 3 ש"ח לכל ק"מ נסיעה.
  • איתור נכסים בחו"ל | מחיר פרטני ע"פ מיקום ודרישות חקירה
  • מעקבים בחו"ל |  מחיר פרטני ע"פ מיקום ודרישות חקירה

ביצוע שוטף של חקירות ומעקבים בכל חלקי הארץ וגם בחו"ל.
המעקבים מתבצעים מארבעה מרכזים ברחבי הארץ : חוקר פרטי בתל אביב והמרכז, חוקר פרטי בבאר שבע, חוקר פרטי בירושלים, חוקר פרטי בחיפה. מחיר בגין מעקב וחקירה באילת ובחו"ל יתומחר באופן פרטני.

משרד חקירות פרטיות